21 Aralık 2014

iTunes Son Sürüm

itunes11_1
iTunes Son Sürüm
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

iTunes Apple tarafından geliştirilen, Müzik, multimedya ve oynatıcısıdır. Son teknoloji ile tasarlanan iTunesözellikle iPhoneiPod ve iPod touch senkronizasyonu ile müzik ve multimedya yönetimleriniz konusunda işinizi son derece kolay bir hale getirir. Son derece şık ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan, iTunes kullanım açısından son derece kolay olduğunu gibi gelişmiş özellikleri ile kullanıcılarına birçok olanak sunar.

iTunes üzerinde neredeyse aradığınız bütün müzikleri bulabilirsiniz. Apple’ın müzik şirketleri ile olan anlaşması ile sevdiğiniz sanatçıların albümleri arasında gezinerek seçtiğiniz parçasını hemen çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz, Apple ürünlerinden İOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınızın kurulum ve güncelleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yine ayrıca iPodiPod TouchiPhone ve iPad cihazlarınızda bulunanfotoğrafmüzik ve video dosyalarını bilgisayar ile cihaz arasındaki transfer işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Son sürüm, iTunes 11 indir

 

Not: Yeni iphone kullanıcıları  iphone telefonlarını ektif etmleri için ihtiyaç duyulan programı indirmeleri gerekmektedir.

Article Tags

Related Posts